4/D Sürekli İşçi Noter Kurası Sonuçları (23.10.2019)

23.10.2019 Çarşamba günü Saat 09.00’da Üniversitemiz Konferans Salonunda yapılan 4/D Sürekli İşçi Alımı Noter Kurası Sonuçları

4/D Sürekli İşçi Alımı Noter Kurası Sonuçları için TIKLAYINIZ…

BAŞVURU ŞEKLİ, YERİ ve ZAMANI

1-Başvurular 25-31 Ekim 2019 tarihleri arasında mesai saatleri içinde yapılacaktır.

2-Adaylar (asıl ve yedek) Üniversitemiz Personel Daire Başkanlığı resmi internet sayfası http://pdb.samsun.edu.tr/ den temin edilecek başvuru formu ve istenilen belgelerle birlikte Personel Dairesi Başkanlığına şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir. Posta, fax ve internet kanalıyla yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir.

3-Belirtilen tarihler arasında evraklarını teslim etmeyen adayların (asıl ve yedek) başvuruları geçersiz sayılacak olup süre kesinlikle uzatılmayacaktır.

4-Başvuru ve atama işlemleri sırasında gerçeğe aykırı beyanda bulunduğu veya herhangi bir şekilde gerçeği sakladığı tespit edilenlerin işe başlamaları yapılmaz. İşe başlamaları yapılmış olsa dahi iş akdi sonlandırılır. İlanda bulunmayan hükümler için genel mevzuat hükümleri geçerlidir.

İSTENİLEN BELGELER:

 

Başvuru Formu

  • Nüfus cüzdanı aslı ve fotokopisi,
  • Diploma veya mezuniyet belgesi fotokopisi (E-Devlet Çıktısı Kabul Edilir)
  • Adli Sicil Kaydı (E-Devlet Çıktısı Kabul Edilir)
  • Erkek adaylar için askerlik durum belgesi,
  • 2 adet vesikalık fotoğraf,
  • Koruma Güvenlik Kadrosuna Başvuranlardan Güvenlik Sertifikası,
  • Göreve Başlamaya hak kazanan adaylardan Devlet Hastanesinden alınacak tam teşekküllü Sağlık Kurulu Raporu istenecektir.

Mülakat  12 Kasım 2019 tarihinde Üniversitemiz Canik Merkez Kampüsünde yapılacak olup detaylı bilgi Üniversitemiz ve Personel Daire Başkanlığı web sitesinde duyurulacaktır.

 

Not: 4/D Alımı süreci ile ilgili yapılan her ilan tebliğ mahiyetinde olacağından ayrıca kişilere tebligat yapılmayacaktır.

 

Bilgi İçin: 0362 313 00 55

24 Ekim 2019